Головна - Вибори 2014 - Реалізуй свої можливості в виборчій кампанії

Реалізуй свої можливості в виборчій кампанії

Чесні вибори до Верховної Ради 2014 - обов'язок кожного!

Чесні вибори 2014 до Верховної Ради України залежать від кожного з нас, тому закликаємо вас брати активну участь у поширенні інформації про те, як правильно голосувати серед ваших знайомих, сусідів, друзів та на роботі.

Виборча кампанія 2014 року це шанс для України обрати гідних представників громадянського та політичного суспільства: чесних кандидатів, дієвих політиків, активістів та управлінців-професіоналів. Звернемо увагу на те, що виборча кампанія «Народного Фронту» в Київській області знаходиться не лише під контролем агітаторів та спостерігачів від політичної партії «Народний Фронт» - кожний громадянин України може долучитись до того, щоб чесні вибори до парламенту України стали реальністю. 

Завантажте та надрукуйте матеріали, які допоможуть іншим на виборах 2014 знати про:

  • важливість голосу кожного виборця;
  • перелік документів необхідних для того, щоб взяти участь у голосуванні 2014 року;
  • необхідність обрання кандидатів-патріотів до Верховної Ради у 2014 році;
  • як правильно відмітити кандидата у депутати від «Народного Фронту» при голосуванні.

Виборча кампанія 2014 року має бути прозорою - кожен виборець має право знати правдиву інформацію та сприяти її поширенню.

Всі ми, українці, повинні взяти активну участь у формуванні чесного парламенту, який у майбутньому буде працювати на відновлення України: забезпечити захист кордонів, реформувати та розвивати економіку України, сприяти знищенню корупції у владі, піклуватись про добробут кожного Українця.

Лише разом, лише єдиним Фронтом, ми зможемо перемогти та змінити наше життя на краще!