Головна - Новини

Представник «Народного фронту» посприяв виділенню коштів ДФРР для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу в Миронівці

Рубрика: Новини
Опубліковано: 10 жовтня 2018р.

Майже 12 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку зусиллями народного депутата фракції «Народний фронт» Хвичі Мепарішвілі отримало місто Миронівка на будівництво сучасного спортивно-оздоровчого комплексу. Про це парламентарій повідомив у своєму дописі на Facebook.

«Миронівка матиме сучасний спортивно-оздоровчий комплекс. Для мене це особливо важливе питання, адже будівництво цього об’єкту порушувалося мною ще в часи депутатства в Київській обласній раді, а вже як депутат Верховної Ради я сприяв його включенню до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку», - наголосив він.

Разом з представниками місцевої влади Хвича Мепарішвілі проінспектував хід підготовчих робіт, що ведуться на території майбутньої спортивної споруди, та взяв участь у спільній нараді, під час якої було детально обговорено проект та подальші кроки з його реалізації.

«Сподіваємося, що зовсім скоро мешканці міста матимуть змогу займатися спортом та фізкультурою в новому сучасному спортивному комплексі, на який чекали не один рік», - підкреслив представник «Народного фронту».