Головна - Новини

На Київщині народнофронтівці привітали діток з Днем Святого Миколая

Рубрика: Новини
Опубліковано: 20 грудня 2018р.

До Дня Святого Миколая представники «Народного фронту» Київщини привітали дітлахів Білоцерківського реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю "Шанс" зі святом та подарували їм солодощі.

"Напередодні Різдва і Нового року трапляються дива. Тож ми раді подарувати діткам маленьке свято. Сподіваємося, наші  "миколайчики" додадуть малечі позитивних емоцій та радості", – наголосила партійна активістка Віра Гонтаренко.

Також цього святкового дня народний депутат фракції "Народний фронт" Хвича Мепарішвілі взяв участь у відкритті резиденції Святого Миколая та новорічної ялинки в Білій Церкві. З цього дійства в місті розпочинається низка святкових заходів під назвою "Казкове Різдво", які триватимуть з 19 грудня до 14 січня.

Парламентарій привітав дітей і їхніх батьків зі святом, побажав їм щедрих подарунків від Святого Миколая та успіхів протягом наступного року.

"Нехай світле свято Миколая надихає на добрі справи, дарує міцне здоров’я і радість. Бажаю усім добра і благополуччя, а нашій рідній Україні – миру та процвітання", - наголосив Хвича Мепарішвілі.

В рамках проведення дійства "Казкове Різдво у Білій Церкві" на містян та гостей чекає безліч розваг, концертні програми, новорічні фотозони та багато іншого, що неодмінно зробить новорічне свято незабутім.