Головна - Новини

Хвича Мепарішвілі: Проведення спільних прийомів громадян з депутатами міської ради сприятиме оперативному вирішенню найнагальніших проблем Білої Церкви

Рубрика: Новини
Опубліковано: 9 жовтня 2018р.

У Білій Церкві за ініціативи народного депутата фракції «Народний фронт» Хвичі Мепарішвілі започатковано проведення спільних прийомів громадян з депутатами міської ради. Про це парламентарій повідомив у своєму дописі на Facebook.

«Сьогодні вперше організували прийом громадян з депутатом Білоцерківської міської ради Андрієм Королем у мікрорайоні Гайок. Такі спільні спілкування з мешканцями Білої Церкви плануємо проводити на постійній основі. Питання, які порушували мешканці міста, здебільшого стосувалися житлово-комунальної сфери, поліпшення житлових умов, надання матеріальної допомоги на лікування. Кожному, хто побував на прийомі, було надано правову та інформаційну допомогу. З тих питань, що потребують пильнішої уваги та контролю, будуть підготовлені і направлені відповідні депутатські запити. Обіцяю, жодне звернення білоцерківців не залишиться без уваги. Спільними зусиллями, кожен на своєму рівні, відтепер разом з представниками депутатського корпусу міськради будемо намагатися якнайшвидше вирішувати всі наболілі питання, з якими до нас звертатимуться мешканці міста», - зазначив Хвича Мепарішвілі.

Він наголосив, що такий формат спілкування з містянами є найдієвішим, «адже дає можливість відчути реальні настрої людей на місцях, напряму дізнаватися їхню думку з тих чи інших проблемних питань, і в результаті оперативно реагувати, сприяти вирішенню найнагальніших потреб регіону та його мешканців».