Головна - Новини

Геннадій Кривошея провів робочу зустріч з головою Миронівської РДА

Рубрика: Новини
Опубліковано: 14 грудня 2018р.

Народний депутат фракції «Народний фронт» Геннадій Кривошея провів робочу зустріч з головою Миронівської райдержадміністрації Ігорем Чорногодом, у ході якої було порушено актуальні питання життєдіяльності району.

«Обговорили декілька питань, зокрема щодо можливості отримання дров по пільговим цінам для соціальних верств населення. Програма в районі працює. Для отримання дров за пільговою ціною можна напряму звертатись до голови РДА. Наступне питання, це звичайно - прибирання доріг району від снігу. Голова представив робочу схему розподілу повноважень між комунальними та дорожніми службами, відповідно до якої проходить контроль за прибиранням доріг», - повідомив у своєму дописі на Facebook Геннадій Кривошея.

Окрім того, під час робочої зустрічі з головою райдержадміінстрації було обговорено питання щодо продовження фінансування з фонду регіонального розвитку Миронівського фізкультурно-оздоровчого комплексу.

«Чекаємо початку року та засідання бюджетного комітету, для підтримки відповідного рішення. Дане питання на контролі мого колеги з профільного комітету Георгий Мепаришвили», - наголосив парламентарій.