Головна - Новини

Білоцерківські "народнофронтівці" долучилися до організації дитячих велоперегонів

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 вересня 2017р.

Активісти Білоцерківської міської організації ПП "Народний фронт" долучилися до організації дитячих велоперегонів "Дивогонка", які цими вихідними відбулися у місті Біла Церква. В заходах також взяв участь народний депутат Хвича Мепарішвілі.

Дитячі велоперегони "Дивогонка" відбуваються у Білій Церкві вже вшосте, і з кожним роком набувають все більшої популярності серед маленьких білоцерківців та їхніх батьків. Адже окрім можливості випробувати свої сили на велодоріжках, юні любителі велосипедів отримують ще й нагоду знайти нових друзів, отримати купу яскравих вражень.

Цьогоріч маленькі спортсмени змагалися не лише на велосипедах, а й на біговелах та самокатах. Також дітей і батьків порадувала величезна кількість різноманітних майстер-класів та цікавих ігор. Усі малюки отримали медалі, дипломи та подарунки від організаторів заходу та партнерів.

"Такі заходи особливо важливі, адже пробуджують у підростаючого покоління любов до спорту та здорового способу життя. А ще - гуртують громаду, створюють для дітлахів і їхніх батьків територію позитиву та яскравих емоцій, допомагають малечі адаптуватися у колі однолітків. Сподіваюся, що подібні заходи проводитимуться у місті на постійній основі, для цього докладатимемо максимальних зусиль", - підкреслив Хвича Мепарішвілі.