Головна - Новини

Арсеній Яценюк про "Північний потік-2": ЄС має продемонструвати, що енергетична безпека Європи і України не менш важлива, ніж мілітарна

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 квітня

“Необхідна єдність Європейського Союзу і України в питанні енергетики. Химерні гарантії того, що Україна залишиться державою-транзитером після будівництва "Північного потоку-2" не відповідають дійсності”, - наголосив лідер партії “Народний фронт”, засновник Фонду “Відкрий Україну” Арсеній Яценюк під час 12-го Київського Безпекового Форуму 11 квітня.

Якщо "Північний потік-2" буде збудований, підкреслив лідер “Народного фронту” - Україна буде позбавлена транзиту, “якщо "" буде збудований - Європа буде ще більш залежна від російського газу”.

“Хто б нам що не розповідав, що ми підпишемо меморандум чи договір і отримаємо гарантії транзиту, - так ми вже підписали Будапештський меморандум, ми вже отримали гарантії. Може, вистачить?”, - сказав він.

“Європа повинна спільною позицією продемонструвати, що енергетична безпека Європи і України не менш важлива, ніж мілітарна, військова і політична безпека”, - підкреслив Арсеній Яценюк.