Головна - Новини

Арсеній Яценюк: Москва не вірить у сльози. Москва хоче крові

Рубрика: Новини
Опубліковано: 18 липня

Блог Арсенія Яценюка на Цензор.НЕТ

Сьогодні - річниця трагедії MH17. І саме сьогодні Медведчук представив у Страсбурзі план Путіна стосовно України і Європи.

Суть плану - така.

Все лягає на Україну. Жертви, злочини російських військових і бойовиків, вбивства, зґвалтування, катування. Все, що було знищено або вивезено в Росію. За це має заплатити Україна.

Україна не має і не може мати самостійного майбутнього. Все буде вирішувати Москва. Так хоче Кремль. У нього така версія історії. Бо нема українців. Не було. Не має бути.

Щоб якось зберегтися, Україна має бути максимально розділена. Вони пропонують автономію для Донбасу. Навіщо? Бо автономія для Донбасу - це повтор сценарію, який вони вже провернули в Криму.

Тим часом, сам Крим виводиться за дужки. Крим, каже Москва, належить Росії. Іншого варіанту не буде.

Далі. Європа має заплатити Москві. Через підтримку ідеології "примирення". Плюс - "Північний потік-2". Будете платити завжди, каже Путін.

Європо, продовжуй у цьому дусі, - по суті, говорить він європейським слухачам. Запрошуй медведчуків, допускай російських парламентаріїв до Парламенської Асамблеї Ради Європи, кидай за ґрати українців. І уважно слідкуй за новинами: скоро ми прийдемо до твоїх наступних територій - Польщі, Угорщини, країн Балтії.

Європо, каже Путін у день річниці #MH17, ти заплатиш за все, навіть за розвал Радянського Союзу.

Бо ти втомилася, Європо. Розраховуєш, що настав час для того, щоб перевести подих, порозумітися, домовитися. А Путін так не думає. Приймайте його в гості. Він хоче танцювати на могилах європейських надій.

Саме це у Страсбурзі сказав сьогодні Медведчук.

А на додачу з Москви прийшла ще новина: Путін видав указ про спрощений режим надання громадянства для своїх жертв з Донбасу.

Мета Путіна і його посланців - не мир.

Їхня мета - війна проти нас усіх.

П`ять років Медведчука оберігали в Україні як безальтернативного посередника. Дооберігалися. Сьогодні він виставив свій рахунок.

Москва не вірить у сльози.

Москва хоче крові.

Але ми зупинимо їх і цього разу.