Головна - Вибори 2014 - Кандидати в депутати

Кандидати в депутати на мажоритарних округах Київщини

Кандидати від Народного Фронту у Київській області


91 округ

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Богдан Станіславович

Дата народження: 19 листопада 1976 року
Місце народження: м. Умань, Черкаська область, Україна.

92 округ

В'юник Олександр Григорович

Дата народження: 26 червня 1964 року
Місце народження: смт. Оратів, Оратівський район, Вінницька область, Україна.

94 округ

РОМАНЮК Віктор Миколайович

Дата народження: 28 серпня 1975 року
Місце народження: с. Зірне, Березнівський район, Рівненська область, Україна.

95 округ

ГАВРИЛЮК Михайло Віталійович

Дата народження: 15 серпня 1979 року
Місце народження: с. Ярівка, Хотинський район, Чернівецька область, Україна.

96 округ

ФІЛІППОВ Максим Олександрович

Дата народження: 11 грудня1980 року
Місце народження: м. Рудний, Кустанайська область, Казахстан.

97 округ

СЕМЕНЯКА Микола Миколайович

Дата народження: 06 грудня 1967 року
Місце народження: с. Каменне, Рокитнянський район, Рівненська область, Україна.

98 округ

БОРИСЕНКО Володимир Костянтинович

Дата народження: 26 липня 1987 року
Місце народження: м. Бориспіль, Київська область, Україна.

Кандидати-мажоритарники Київщини, яких підтримує Народний Фронт


90 округ

ЛЕЩЕНКО Роман Валерійович

Дата народження: 25 серпня 1983 року
Місце народження: м. Біла Церква, Київська область, Україна.

93 округ

БРИЛЬ Костянтин Іванович

Дата народження: 14 квітня 1970 року
Місце народження: м. Донецьк, Україна.

Кандидати від "Народного Фронту" у Київської області

Богдан Хмельницький (кандидат від “Народного Фронту” по Київській області, округ №91). Юрист, правозахисник, громадський активіст. Людина - рупор правди. Людина – борець. Він піднімає та веде за собою громаду, яка завжди готова відстоювати справедливість. Більше 10 років Богдан Хмельницький активно бореться з корупцією в державних органах, рятує людей від несправедливості, викриває злодіїв серед чиновників і дотримується своїх обіцянок. Командний гравець, з величезним багажем досвіду та чітким баченням майбутнього цілісної України. 

Олександр В’юник (кандидат від “Народного Фронту” по Київській області, округ №92). Свою відповідальність перед виборцями Олександр В’юник вбачає у вирішенні найболючіших питань сьогодення – модернізації очисних споруд та мереж зовнішнього освітлення, забезпеченні медичних амбулаторій спеціальним автотранспортом, будівництві дитячих майданчиків та   соціального житла, забезпеченні населення якісною питною водою, відродженні недіючих та неефективних підприємств шляхом залучення інвестицій. 

Віктор Романюк (кандидат від “Народного Фронту” по Київській області, округ №93). Став відомим на всю Україну, коли 30 жовтня 2012 року на виборах до Верховної Ради переміг у мажоритарному окрузі №94 висуванця Партії регіонів Тетяну Засуху з перевагою у десять тисяч голосів. Однак у зв’язку з рішенням суддів, ОВК (під пильним наглядом Т.Засухи) не врахувала 30 тисяч голосів виборців, віддавши перемогу регіоналці. Через шалений тиск злочинної влади Віктор Романюк був змушений виїхати за кордон.

Під час подій на Майдані він активно підтримував Революцію гідності, здобувши прихильників в особі Папи Римського та інших провідних світових лідерів. Добре розуміючи тих, хто став жертвою свавілля чиновників, боротиметься за кожного, як за себе.

Михайло Гаврилюк (кандидат від “Народного Фронту” по Київській області, округ №95). Цю людину, без перебільшення, можна вважати символом незламності українського духу. Під час Революції гідності він був у 4-ій козацькій сотні Самооборони. Від початку протистояння на Донбасі активно допомагав українським воїнам боронити цілісність та незалежність Української держави. Нині він – командир «Козацької роти» добровольчого батальйону територіальної оборони «Золоті ворота». Михайло Гаврилюк не ховається за спинами інших, завжди на передовій, напоготові битися за справедливість, за побратимів, за Україну.

Максим Філіппов (кандидат від “Народного Фронту” по Київській області, округ №96). Особливу увагу приділяє розвитку регіонів, які найбільше постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. На його переконання, необхідно відроджувати «чорнобильські» землі, залучати інвесторів та створювати нові робочі місця. Рішуче налаштований на припинення дерибану землі, закриття усіх шкідливих підприємств, налагодження ефективної транспортної інфраструктури між населеними пунктами Київського Полісся.

Микола Семеняка (кандидат від “Народного Фронту” по Київській області, округ №97).Афганець, учасник, жива легенда Майдану та АТО, заступник командира 8 сотні батальйону «Айдар». Саме Микола Миколайович став прототипом Хохла у фільмі «9 рота». Він там, де потрібен захист. Піде під кулі, але не дозволить принизити свою країну та своїх співвітчизників. Його не залякати. У парламенті продовжить свою боротьбу за простих людей, таких, як він сам. 

Володимир Борисенко (кандидат від “Народного Фронту” по Київській області, округ №98). Рупор молодіжного середовища Бориспільщини, громадський активіст і волонтер Майдану та АТО, патріот, наймолодший депутат Бориспільської міської ради. Під час Революції гідності був у перших рядах спротиву. Коли розпочалися бойові дії на сході країни, активно допомагає бійцям на передовій – разом з друзями збирає та відвозить у зону АТО гуманітарну допомогу: харчі, бронежилети, каски, техніку, медикаменти.

Кандидати по Київській області від «Народного Фронту» це сильна та потужна команда фахівців, які об'єдналися заради спільної мети: розбудови сильної економіки у незалежній Україні, звільненої від окупанта.