Головна - Вибори 2014

Вибори 2014

Вибори до Верховної Ради України у жовтні 2014

26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори до парламенту: ви обиратимете народних депутатів України – склад Верховної Ради. Вона ухвалює закони, за якими живе країна, і формує уряд на чолі з прем’єр-міністром.

Щоб змінювалося життя країни, необхідно проводити системні реформи. Потрібно реформувати армію, посилювати обороноздатність, відроджувати економіку, будувати нову європейську систему освіти та охорони здоров’я.

Саме для проведення кардинальних реформ потрібні принципово нові, прогресивні та дієві закони. А для цього до Верховної Ради мають прийти нові, сучасні та прагматичні особистості – саме такі увійшли до лав «Народного Фронту». Обираючи нових депутатів парламенту на виборах в Україні 2014 року, ви обираєте нові правила життя нашої країни.

Згідно з чинним законодавством, Україною, фактично, керує уряд на чолі з прем’єр-міністром. Він відповідає за економіку, соціальну сферу, фінанси та інші сфери життя. Обираючи Верховну Раду на дострокових парламентських виборах в Україні у 2014 році, ви, фактично, обираєте прем’єр-міністра, який потім формує уряд. Це означає, що у політичної сили, яка йде в парламент і хоче перемогти на виборах у жовтні 2014, має бути гідна кандидатура на цю посаду.

На відміну від інших політичних сил, політична партія «Народний Фронт» має такого кандидата. Це чинний прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Він – фактично перший за часів незалежності прем’єр-міністр європейського рівня.

По-перше, Арсеній Петрович прагматик, а не популіст. Він не бреше заради того, щоб сподобатися людям, а говорить правду про ситуацію, в якій перебуває країна. Про те, що всім нам у найближчий час доведеться «затягнути паски» та об’єднатися, щоб вижити й отримати шанс відродити країну.

По-друге, Арсеній Яценюк має високий авторитет у світі, вільно володіє англійською та говорить з європейцями однією мовою. Він домовився про реверс газу з Європи, зменшивши енергетичну залежність України від Росії, та про підтримку європейцями українських реформ.

По-третє, він має чудову освіту та великий досвід. Він був спікером ВР, головою Нацбанку, міністром економіки. Арсеній Яценюк став головою уряду, коли країна була ослаблена, розділена та пограбована кланом Януковича; коли зупинилася економіка, а на сході України назрівало збройне протистояння. Він зміг довести, що може нести відповідальність за країну, бути ефективним і досягати результату.

Вибори в Україні призначено на кінець жовтня 2014 року, до того часу, на думку лідера політичної партії Арсенія Яценюка, усі політичні сили, що планують перемогти на виборах до Верховної Ради у 2014, мають об'єднатися у один потужний, єдиний фронт. Лише таким чином, лише разом ми зможемо відстояти територію нашої країни, захистити українців від терористів та загарбницьких військ Росії на Сході України, розвивати економіку та будувати прозору систему управління у владних органах.

Після проведення виборів 2014 та оголошення результатів голосування на дострокових парламентських виборах до Верховної Ради, партія «Народний Фронт» буде й надалі стояти на тих же засадах, що й до виборів в Україні: відстоювати суверенітет країни, готувати та втілювати зміни заради європейського життя та прозорої, безкорупційної економіки.